|
Affiliated Minor League Baseball |
|
Worcester Red Sox at Scranton/Wilkes-Barre RailRiders |
6:05 p.m. |
Syracuse Mets at Buffalo Bisons |
6:35 p.m. |
Gwinnett Stripers at Durham Bulls |
6:35 p.m. |
Jacksonville Jumbo Shrimp at Norfolk Tides |
6:35 p.m. |
Lehigh Valley IronPigs at Rochester Red Wings |
6:45 p.m. |
Memphis Redbirds at Columbus Clippers |
7:05 p.m. |
Louisville Bats at Toledo Mud Hens |
7:05 p.m. |
Indianapolis Indians at Iowa Cubs |
7:08 p.m. |
Charlotte Knights at Nashville Sounds |
7:35 p.m. |
Omaha Storm Chasers at St. Paul Saints |
7:37 p.m. |
|
Round Rock Express at Albuquerque Isotopes (Game 1) |
Susp. |
Tacoma Rainiers at Oklahoma City Baseball Club |
8:05 p.m. |
Sacramento River Cats at Sugar Land Space Cowboys |
8:05 p.m. |
El Paso Chihuahuas at Salt Lake Bees |
8:35 p.m. |
Round Rock Express at Albuquerque Isotopes (Game 2) |
Game 2 |
Las Vegas Aviators at Reno Aces |
9:35 p.m. |
|
Altoona Curve at Erie SeaWolves |
6:05 p.m. |
Binghamton Rumble Ponies at Richmond Flying Squirrels |
6:05 p.m. |
Harrisburg Senators at Hartford Yard Goats |
6:10 p.m. |
Reading Fightin Phils at New Hampshire Fisher Cats |
6:35 p.m. |
Bowie Baysox at Akron RubberDucks |
7:05 p.m. |
Portland Sea Dogs at Somerset Patriots |
7:05 p.m. |
|
Chattanooga Lookouts at Rocket City Trash Pandas (Game 1) |
5:05 p.m. |
Chattanooga Lookouts at Rocket City Trash Pandas (Game 2) |
Game 2 |
Birmingham Barons at Tennessee Smokies |
7:00 p.m. |
Mississippi Braves at Montgomery Biscuits |
7:05 p.m. |
Biloxi Shuckers at Pensacola Blue Wahoos |
7:05 p.m. |
|
Arkansas Travelers at Northwest Arkansas Naturals |
7:05 p.m. |
Corpus Christi Hooks at Springfield Cardinals |
7:35 p.m. |
San Antonio Missions at Midland RockHounds |
8:00 p.m. |
Wichita Wind Surge at Amarillo Sod Poodles |
8:05 p.m. |
Tulsa Drillers at Frisco RoughRiders |
8:05 p.m. |
|
Cedar Rapids Kernels at Quad Cities River Bandits |
7:00 p.m. |
Fort Wayne TinCaps at Dayton Dragons |
7:05 p.m. |
Lake County Captains at Great Lakes Loons |
7:05 p.m. |
Peoria Chiefs at South Bend Cubs |
7:05 p.m. |
Lansing Lugnuts at West Michigan Whitecaps |
7:05 p.m. |
Wisconsin Timber Rattlers at Beloit Sky Carp |
7:35 p.m. |
|
Spokane Indians at Eugene Emeralds |
8:05 p.m. |
Vancouver Canadians at Hillsboro Hops |
10:05 p.m. |
Everett AquaSox at Tri-City Dust Devils |
10:05 p.m. |
|
Greenville Drive at Hickory Crawdads |
5:00 p.m. |
Winston-Salem Dash at Bowling Green Hot Rods (Game 1) |
5:30 p.m. |
Winston-Salem Dash at Bowling Green Hot Rods (Game 2) |
Game 2 |
Rome Emperors at Brooklyn Cyclones |
6:00 p.m. |
Hudson Valley Renegades at Wilmington Blue Rocks |
6:05 p.m. |
Asheville Tourists at Greensboro Grasshoppers |
6:30 p.m. |
Aberdeen IronBirds at Jersey Shore BlueClaws |
7:05 p.m. |
|
Visalia Rawhide at Lake Elsinore Storm |
8:15 p.m. |
Modesto Nuts at San Jose Giants |
9:00 p.m. |
Rancho Cucamonga Quakes at Inland Empire 66ers |
9:35 p.m. |
Fresno Grizzlies at Stockton Ports |
10:05 p.m. |
|
Augusta GreenJackets at Myrtle Beach Pelicans (Game 1) |
4:05 p.m. |
Augusta GreenJackets at Myrtle Beach Pelicans (Game 2) |
Game 2 |
Fayetteville Woodpeckers at Down East Wood Ducks |
5:00 p.m. |
Kannapolis Cannon Ballers at Charleston RiverDogs (Game 1) |
5:00 p.m. |
Kannapolis Cannon Ballers at Charleston RiverDogs (Game 2) |
Game 2 |
Lynchburg Hillcats at Columbia Fireflies |
6:05 p.m. |
Carolina Mudcats at Salem Red Sox |
6:05 p.m. |
Delmarva Shorebirds at Fredericksburg Nationals |
7:05 p.m. |
|
Clearwater Threshers at Tampa Tarpons (Game 1) |
4:00 p.m. |
Clearwater Threshers at Tampa Tarpons (Game 2) |
Game 2 |
Daytona Tortugas at Jupiter Hammerheads |
6:00 p.m. |
Palm Beach Cardinals at St. Lucie Mets |
6:10 p.m. |
Lakeland Flying Tigers at Bradenton Marauders |
6:30 p.m. |
Fort Myers Mighty Mussels at Dunedin Blue Jays |
6:30 p.m. |
|
Mahoning Valley Scrappers at Frederick Keys |
6:00 p.m. |
Williamsport Crosscutters at State College Spikes |
6:35 p.m. |
Trenton Thunder at West Virginia Black Bears |
7:00 p.m. |
|
College Wood Bat Baseball |
|
Wausau Woodchucks at Green Bay Rockers |
4:05 p.m. |
Royal Oak Leprechauns at Kalamazoo Growlers |
6:35 p.m. |
Wisconsin Rapids Rafters at Madison Mallards |
7:05 p.m. |
Thunder Bay Border Cats at St. Cloud Rox |
7:05 p.m. |
Battle Creek Battle Jacks at Traverse City Pit Spitters |
7:05 p.m. |
Mankato MoonDogs at Bismarck Larks |
7:35 p.m. |
Fond du Lac Dock Spiders at Duluth Huskies |
7:35 p.m. |
Waterloo Bucks at Eau Claire Express |
7:35 p.m. |
Kokomo Jackrabbits at Lakeshore Chinooks |
7:35 p.m. |
La Crosse Loggers at Rochester Honkers |
7:35 p.m. |
Kenosha Kingfish at Rockford Rivets |
7:35 p.m. |
Willmar Stingers at Badlands Big Sticks |
8:35 p.m. |
|
Pulaski River Turtles at Bluefield Ridge Runners |
6:30 p.m. |
Elizabethton River Riders at Bristol State Liners |
7:00 p.m. |
Kingsport Axmen at Greeneville Flyboys |
7:00 p.m. |
Burlington Sock Puppets at Johnson City Doughboys |
7:00 p.m. |
Danville Otterbots at Tri-State Coal Cats |
7:00 p.m. |
|
Independent Minor League Baseball |
|
Fargo-Moorhead RedHawks at Gary SouthShore Railcats |
5:00 p.m. |
Winnipeg Goldeyes at Sioux Falls Canaries |
6:35 p.m. |
Kane County Cougars at Milwaukee Milkmen |
7:00 p.m. |
Chicago Dogs at Lincoln Saltdogs |
7:05 p.m. |
Lake Country DockHounds at Kansas City Monarchs |
7:35 p.m. |
Sioux City Explorers at Cleburne Railroaders |
8:06 p.m. |
|
York Revolution at Hagerstown Flying Boxcars |
6:00 p.m. |
Lancaster Stormers at Long Island Ducks |
6:35 p.m. |
High Point Rockers at Southern Maryland Blue Crabs |
6:35 p.m. |
Charleston Dirty Birds at Gastonia Baseball Club |
7:00 p.m. |
Staten Island FerryHawks at Lexington Legends |
7:00 p.m. |
|
Tri-City ValleyCats at Ottawa Titans |
6:00 p.m. |
New Jersey Jackals at New England Knockouts |
6:30 p.m. |
Lake Erie Crushers at Evansville Otters |
6:35 p.m. |
Sussex County Miners at Florence Y'alls |
6:36 p.m. |
Trois-Rivieres Aigles at Quebec Les Capitales |
7:05 p.m. |
New York Boulders at Washington Wild Things |
7:05 p.m. |
Joliet Slammers at Windy City ThunderBolts |
7:05 p.m. |
Schaumburg Boomers at Gateway Grizzlies |
7:30 p.m. |
|
Yolo High Wheelers at Oakland Ballers |
3:05 p.m. |
Ogden Raptors at Northern Colorado Owlz |
8:15 p.m. |
Rocky Mountain Vibes at Grand Junction Jackalopes |
8:35 p.m. |
Boise Hawks at Glacier Range Riders |
9:05 p.m. |
Great Falls Voyagers at Idaho Falls Chukars |
9:05 p.m. |
Billings Mustangs at Missoula PaddleHeads |
9:05 p.m. |
|
Garden City Wind at North Platte 80s |
7:30 p.m. |
Pecos Bills at Alpine Cowboys |
8:00 p.m. |
Austin Weirdos at Santa Fe Fuego |
8:00 p.m. |
Blackwell Flycatchers at Trinidad Triggers |
8:30 p.m. |
Bakersfield Train Robbers at Martinez Sturgeon |
9:00 p.m. |
Vallejo Seaweed at San Rafael Pacifics |
9:00 p.m. |
Dublin Leprechauns at Marysville Drakes |
9:30 p.m. |
Roswell Invaders at Tucson Saguaros |
10:00 p.m. |
|
Men's Minor League Basketball |
|
Ottawa BlackJacks at Niagara River Lions |
7:00 p.m. |
|
Indoor/Arena Football |
|
Massachusetts Pirates at Frisco Fighters (Playoff) |
7:05 p.m. |
Arizona Rattlers at Vegas Knight Hawks (Playoff) |
10:05 p.m. |
|
Duluth Harbor Monsters at Iowa Woo |
8:05 p.m. |
Ozarks Lunkers at Kansas City Goats |
8:05 p.m. |
|
Outdoor Football |
|
Winnipeg Blue Bombers at Toronto Argonauts |
7:00 p.m. |
|
Outdoor Lacrosse |
|
Carolina Chaos at California Redwoods (San Diego, CA) |
3:00 p.m. |
Denver Outlaws at Boston Cannons (San Diego, CA) |
5:30 p.m. |
|
Other Sports |
|
Chicago Hounds at New England Free Jacks (Playoff) |
1:00 p.m. |
|
Outdoor Soccer |
|
Orlando City B at Chattanooga FC |
7:00 p.m. |
New York City FC II at Carolina Core FC |
7:30 p.m. |
Atlanta United 2 at Huntsville City Football Club |
8:00 p.m. |
St. Louis City SC 2 at North Texas SC |
8:15 p.m. |
|
Sacramento Republic FC at Detroit City FC |
7:00 p.m. |
Oakland Roots at Miami FC |
7:00 p.m. |
Loudoun United FC at Pittsburgh Riverhounds SC |
7:00 p.m. |
Orange County SC at Birmingham Legion FC |
7:30 p.m. |
North Carolina FC at Rhode Island FC |
7:30 p.m. |
Charleston Battery at Tampa Bay Rowdies |
7:30 p.m. |
Monterey Bay FC at Louisville City FC |
8:00 p.m. |
San Antonio FC at Memphis 901 FC |
8:30 p.m. |
New Mexico United at El Paso Locomotive FC |
9:00 p.m. |
|
HFX Wanderers FC at Forge FC |
7:00 p.m. |
|
One Knoxville SC at Greenville Triumph SC |
7:00 p.m. |
Richmond Kickers at Lexington Sporting Club |
7:00 p.m. |
Northern Colorado Hailstorm FC at Forward Madison FC |
8:00 p.m. |
Chattanooga Red Wolves SC at Union Omaha |
8:00 p.m. |
Charlotte Independence at Spokane Velocity FC |
9:00 p.m. |
South Georgia Tormenta FC at Central Valley Fuego FC |
10:30 p.m. |
|